Systém Commander Control Car v novom šate | Commander

Systém Commander Control Car v novom šate. Prvá etapa redizajnu

20. apríla 2020 | Systém CCC | Čas čítania: 4 min.

muž s notebookom

Rok 2020 mal byť rokom inovácií a technického pokroku, a aj napriek nepredvídanej situácii sa tohto cieľu nevzdávame. Neustále pracujeme a jedným zo splnených cieľov, ktorý vám chceme predstaviť, je prvá etapa redizajnu systému CCC.


Dôležitá informácia:
Po prihlásení do systému prosím refreshujte cache pamäť – stlačením kláves CTRL + F5, aby sa Vám všetky údaje korektne načítali do nového redizajnu.


Systém CCC a jeho rozhranie sú dobre známe najmä našim klientom. Tu sa ukladajú, triedia a kompletizujú všetky zozbierané údaje z namontovaných GPS jednotiek. V minulom roku sme nainštalovali viac ako 9 600 nových monitorovacích jednotiek a momentálne je pod našou správou už skoro 40 000 vozidiel. Tieto čísla vám aspoň trochu priblížia množstvo dát, ktoré musí systém spracovať a v prehľadnej forme ich sprostredkovať užívateľovi. Práve z tohto dôvodu je nevyhnutná neustála úprava a zapracovávanie inovácií.

Stará vs. nová verzia

Hlavnou, a pre užívateľa najviditeľnejšou zmenou je vizuálna stránka systému. V dizajne a farebnosti prišlo k prerodu, ktorého cieľom bolo zjednotenie. Systém prebral grafické prvky našej novej internetovej stránky.

Súčasne došlo k reorganizácii a lepšiemu usporiadaniu funkcií systému, ktoré klient vníma cez grafické ikony a klikateľné okná. Tieto úpravy dodali systému prehľadnosť, zlepšili orientáciu užívateľa a jeho pocit pohodlia pri používaní.

Dôležitým aspektom redizajnu je, že nová vizuálna stránka pomôže klientom v zrýchlení ich práce a pripraví ich na druhú – finálnu etapu.

Inovácie pre systém Good driving

Good driving je jednou z doplnkových služieb monitorovania vozidiel. Vďaka nej má klient presné informácie o jazdnom štýle svojich vodičov, s ktorými vie ďalej pracovať ( viac si prečítajte v našom článku na blogu ). Systém Good driving prešiel najväčšou zmenou. Upravený bol spôsob výpočtu a hodnotení vodičov, ktorý je teraz presnejší. Navyše užívateľ vidí známkovanie vodičov za daný deň/týždeň/mesiac v reálnom čase. Neoceniteľnou výhodou je aj zobrazenie štýlu jazdy a jej priebeh v grafoch.

 

Finálna verzia V3

Nový dizajn, ktorý sme vám predstavili a úspešne ho už používajú všetci naši zákazníci, je len prestupným krokom. Vo vývoji je momentálne rozhranie, ktoré bude ešte modernejšie, intuitívnejšie a bude obsahovať mnoho inovatívnych prvkov. Veľký dôraz sa kladie na splnenie podmienok skupiny Deutsche Telekom, ktorej sme členom.

Spoločnosť Commander Services s.r.o. je jednou z najsilnejších firiem v odvetví monitorovania vozidiel a v minulom roku sa nám podarilo naskočiť na vlnu inovácií. Neustále pracujeme na vývoji nového systému CCC, ktorý bude plne odrážať trendy alebo ich dokonca predbehne. Sme si plne vedomí, že každá zmena so sebou prináša aj riziká. Z tohto dôvodu sme volili cestu dvojetapového redizajnu. Pre našich zákazníkov pripravíme aj návody na uľahčenie procesu prechodu a zorganizujeme bezplatné školenia.“ Andrej Kozelka – secure project manager.

 

Prihláste sa do systému a pozrite sa na novú verziu > PRIHLÁSIŤ SA DO SYSTÉMU

Veríme, že každá zmena a inovácia je posunom v pred. Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať našich obchodníkov alebo využite našu non-stop linku +421 553 333 330