Spustili sme novú webstránku | Commander

Spustili sme novú webstránku

14. januára 2020 | Novinky o firme | Čas čítania: 2 min.

Commander - nový web zobrazený na notebooku a v mobile

Do nového roka sme sa rozhodli vstúpiť v novom šate a naskočiť tak na vlnu inovácií a trendov. Cieľom bolo priniesť vám, našim zákazníkom, prehľadnejšiu stránku, ktorá plne odráža vaše potreby a je obsahovo hodnotným zdrojom informácií.

Moderného dizajnu sa dočkala každá jedna časť starej webstránky. Základ stále tvorí prehľadné horizontálne menu, ktoré je hlavným navigačným prvkom. Tu nájdete jednotlivé sekcie a intuitívne – jedným klikom sa presuniete, kam potrebujete. Novinkou je strategické umiestnenie možnosti Prihlasovanie do systému, ktoré sa teraz nachádza priamo v hlavnom menu na pravej strane.

Pre aktuálnych zákazníkov stránka prináša aj systém Prihlasovania na školenia. Na podstránke nájdete vždy aktuálne termíny školení, miesto konania, počet voľných miest a v prípade záujmu si viete okamžite zarezervovať miesto.

Pre nových zákazníkov sme sprehľadnili informácie o našich službách, doplnili zaujímavé štatistické údaje a zmodernizovali sekciu Kontakty.

Svetovým trendom je zvyšujúca sa návštevnosť stránok z mobilných zariadení. My sme tento fakt neopomenuli a veľký dôraz sme kládli práve na tzv. responzivitu stránky. Pohodlne si ju preto viete prehliadať na všetkých svojich zariadeniach (klasický počítač, mobil alebo tablet).

Veríme, že sa vám nová webstránka páči, a tešíme sa na ďalšie novinky, ktoré vám v nasledujúcom období prinesieme.

commander - web

commander - web

commander - web

Značky: ,