Spoznajte našu žilinskú pobočku | Commander

Spoznajte našu žilinskú pobočku

5. októbra 2023 | Novinky o firme | Čas čítania: 4 min.

Commander - pobočka Žilina

Darí sa nám úspešne napredovať. Upevňujeme si pozíciu lídra na Slovensku, rastieme v Čechách a začíname podnikať na maďarskom trhu. Prirodzený rast sa odzrkadľuje aj na neustálom skvalitňovaní poskytovaných služieb a personálnom posilňovaní tímu.

Aktuálne máme už 6 strategicky rozmiestnených pobočiek. Sme obchodne orientovaná firma, a preto je našou prioritou byť čo najbližšie k zákazníkom. Pri výbere správnej lokality sme zohľadňovali najmä aktuálnych klientov, no veľkú úlohu zohral aj potenciál expanzie a nových akvizícií. Každá z našich pobočiek má svoje prednosti a špecifiká. Všetky sú jedinečné rovnako ako tím, ktorý ju tvorí, a preto by sme vám ich v nasledujúcich blogoch radi priblížili.

 

Čím je špecifická naša žilinská pobočka?

Medzi priemyselne najsilnejšie regióny u nás patrí Žilina. Toto mesto je vyhľadávanou spojnicou naprieč Slovenskom. Skvelá dostupnosť, kvalifikovaný personál a vysoký potenciál viedli k vzniku žilinskej pobočky, ktorá úspešne funguje už 11 rokov.

Naši kolegovia poskytujú komplexnú starostlivosť, ktorá zahŕňa poradenstvo, samotný predaj služieb a následnú podporu našich zákazníkov. Vďaka výhodnej lokalite je súčasťou pobočky aj zázemie pre technické oddelenie.

Office poskytuje veľkorysý priestor pre celý tím. Okrem príjemného pracovného prostredia sa naši kolegovia a návštevy tešia aj z obrovskej terasy, ktorá poskytuje krásny výhľad na celé okolie a je skvelým miestom na príjemné posedenia pri káve či načerpanie novej energie.

 

Kvalifikovaný tím pod vedením skúseného vedúceho

Naša žilinská pobočka úspešne funguje už 11 rokov, z toho 7 rokov pod vedením skúseného vedúceho Michala Goča. Michal sa na túto pozíciu vypracoval z pozície obchodníka, vďaka čomu nadobudol dlhoročné skúsenosti s predajom a zákazníckym servisom. Svoj tím vedie s dôrazom na odbornosť a precíznosť pri plnení svojich povinností.

Riadi sa heslom: „Vedúci je taký úspešný ako jeho podriadení“. Preto sa snaží svojich kolegov podporovať a motivovať ich k lepším výkonom. Jeho cieľom je, aby sa ľudia každý deň tešili do práce, a vďaka tomu je na celej pobočke príjemná, až rodinná atmosféra.

Mojou úlohou ako vedúceho pobočky je docieliť, aby boli úspešní jednotliví členovia môjho tímu. Vďaka tomu bude úspešná aj celá pobočka.“ Michal Góč, vedúci obchodného oddelenia pobočky Žiliny.

 

Jeho tím patrí medzi naše najstabilnejšie. Aktuálne ho tvorí 9 členov, ktorí sú odborníci vo svojich profesiách. Každý z našich kolegov je jedinečný, no spoločne tvoria skvelý tím. Ak by ste sa radi stali jeho súčasťou, sledujte našu profesiu alebo nám priamo napíšte.

 

Naši spokojní zákazníci

Naším cieľom je mať spokojných zákazníkov. Aj preto ku každému pristupujeme individuálne s dôrazom na jeho potreby. Reagujeme rýchlo, flexibilne a s cieľom poskytnúť zákazníkom služby, ktoré im naozaj zjednodušia podnikanie a pomôžu nastaviť efektívnu správu vozového parku.

„Našu predstavu o monitorovaní vozidiel nám dokázala v plnom rozsahu zastrešiť až spoločnosť Commander Services s.r.o. Kľúčovým bolo pre nás spracovanie PHM rozdelením na účely jazdy a následné spracovanie výkazov pre fakturáciu a mzdové oddelenie. Vyzdvihnúť musíme jednoduchosť administratívneho spracovania a tiež individuálny prístup k našim potrebám. Taktiež vysokú mieru profesionality a odborný prístup ku každej požiadavke.“ dodáva Adriána Rupíková, zástupkyňa firmy Dhollandia, ktorá je jedným z dlhodobých a spokojných klientov našej žilinskej pobočky.

Radi by ste sa aj vy pridali k spokojným zákazníkom našej žilinskej pobočky? Kontaktujte nás alebo sa tam rovno zastavte.