Monitorujte vozidlá a šetrite na tankovaní. Commander sa spojil so spoločnosťou DKV | Commander

Monitorujte vozidlá a šetrite na tankovaní. Commander sa spojil so spoločnosťou DKV

24. januára 2022 | Tankovanie | Čas čítania: 3 min.

Tankovacie karty Commander a DKV

Správa vozového parku, to nie je len monitorovanie polohy vozidiel a počtu najazdených kilometrov. Je to hlavne sledovanie spotreby a stráženie nákladov za pohonné hmoty. A ako ušetriť najlepšie na tankovaní? Tankujte na pumpách s výhodnými cenami a majte prehľad o množstve načerpaného paliva online. Toto všetko poskytujú tankovacie karty a práve to je dôvod, prečo sa Commander rozhodol pre spoluprácu so silným, medzinárodne pôsobiacim partnerom DKV.

Monitoring vozidiel a tankovanie idú jednoducho ruka v ruke a v úvode roku 2022 sa začína naša spolupráca s DKV. Spoločnosť DKV sa venuje poskytovaniu tankovacích kariet, ktoré sú platné v celej Európe. Výhody ich využívania môžu teraz získať aj klienti Commanderu.

Vladimír Dudon - obchodný riaditeľ Commander

 

„Neustále zlepšovanie poskytovaných služieb a pomoc zákazníkom je pre nás v Commanderi vždy na prvom mieste. Systém na monitorovanie vozidiel prechádza pravidelnou aktualizáciou a pridávame doň služby, ktorých úlohou je pomôcť podnikateľom vo vedení úspešných a nákladovo efektívnych firiem. Práve benefity tankovacích kariet zohrávajú v úspore nákladov a administratívy významnú úlohu a môžu byť strategickým nástrojom pre veľkých aj malých podnikateľov. Veríme, že spolupráca s overenou a silnou značkou je správnym krokom, ktorý nás posunie vpred.“ – Vladimír Dudon, obchodný riaditeľ Commander.

 

DKV Euro Service patrí medzi top poskytovateľov služby tankovacích kariet v Európe. Sieť čerpacích staníc tvorí viac ako 63 000 miest (z toho 1 400 v ČR a 470 v SR). Hlavnou výhodou tankovacích kariet sú pravidelne vyhlasované nové atraktívne ceny nafty a benzínu. Informácie vám pomôžu pri plánovaní tankovania a s celkovým šetrením financií. Eliminovať starosti a náklady na PHM je teraz ešte jednoduchšie!

Medzi ďalšie výhody používania tankovacích kariet patrí aj zjednodušenie administratívnych úkonov, ktoré sú spojené s tankovaním PHM. Už žiadne stratené bločky a dokladovanie. Tankovacie karty pomôžu vám, vašim účtovníkom aj vodičom.

Tankovacie karty DKV a systém CCC

Tankovacie karty a údaje z nich sú prepojené s nástrojmi a systémom Commander Control Car. Riadenie tankovania a celá administratíva týkajúca sa najvýhodnejšieho čerpania pohonných hmôt sa zjednodušuje.

O novej službe sa dozviete viac na našej stránke Tankovacie karty alebo priamo od našich obchodníkov. Neváhajte ich kontaktovať.

 

Napíšte nám