Školenia | Commander

Ste novým užívateľom nášho systému?

Alebo máte vo vašej firme nového kolegu, ktorý by mal pracovať so systémom? Poprípade by ste si chceli oživiť informácie a dozvedieť sa, čo všetko náš systém dokáže? Rezervujte si miesto na našom bezplatnom školení, ktoré sa koná pravidelne každý mesiac na našich pobočkách. Okrem toho, že sa tu dozviete niečo nové od školiteľa, môžete sa porozprávať aj s inými používateľmi monitorovania a získať tak nové nápady.
Tešíme sa na vašu účasť
Tím Commander

Aktuálne termíny

Každý mesiac pre vás organizujeme bezplatné skupinové školenia do systému Commander Control Car. Stačí si vybrať školenie na jednej z našich pobočiek a zaregistrovať sa cez jednoduchý formulár.

Momentálne nie sú dostupné žiadne termíny.

Individuálne školenia

Absolvovali by ste radi školenie vo vašej firme a vo vami vybranom termíne? Kontaktujte nás a my vám radi pripravíme individuálne školenie šité na mieru. Sme tu pre vás na čísle +421 918 500 046, príp. na mailovej adrese jan.saltzer@commander.sk alebo sa obráťte priamo na jedného z našich obchodníkov.

Videonávody

Zoznámte sa s našim systémom Commander Control Car pohodlne prostredníctvom videonávodov. Poskytnú vám základné informácie o systéme a môžete sa k nim kedykoľvek vrátiť.