Prepojenie na HU-GO, AGHEERA a LKW WALTER zvládnete sami | Commander

Prepojenie na HU-GO, AGHEERA a LKW WALTER zvládnete sami

10. októbra 2022 | Systém CCC | Čas čítania: 3 min.

Commander - Integrácie HU-GO

Opäť sme posunuli naše služby vpred. Zákazníci Commanderu si odteraz vedia prepojiť systém Commander Control Car s mýtnym systémom HU-GO a systémami spoločností LKW WALTER a Agheera bez vypisovania žiadostí.

Výhody GPS monitoringu a digitalizácie dát sú nesporné a pomáhajú tisíckam firiem denne. Urýchľujú tok informácií, zjednodušujú procesy, minimalizujú chybovosť a hlavne pomáhajú v šetrení nákladov. Aby ste získali ešte viac výhod, je možné využiť tzv. integrácie – prepojenia tretích strán so systémom.

 

Commander systémy a prepojenie na tretie strany

V prípade našich služieb poskytujeme zákazníkom možnosť prepojenia systému s rozličnými poskytovateľmi a službami, ktoré už používajú. Patria sem napríklad prepojenia s logistickými spoločnosťami DHL Logistic, Gebruder Weiss alebo Timocom.

K najviac žiadaným integráciám patria prepojenia s maďarským mýtnym systémom HU-GO a spoločnosťami LKW WALTER a Agheera. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli celý proces zjednodušiť a našim zákazníkom priniesť riešenie, ktoré zvládnu aj sami.

  

Integrácia s LKW WALTER a Agheera (návod)

Obidve spoločnosti patria k najčastejšie sa vyskytujúcim požiadavkám o prepojenie. Ak sa zákazník rozhodne, že by chcel mať údaje zo systémov prepojené, stačí, aby  postupoval podľa jednoduchého návodu. Nepotrebuje písať žiadosť ani komunikovať s podporou. Zvládne to sám.

Postup na vytvorenie prepojenia je nasledovný:

  1. Prihláste sa do systému a skontrolujte, či máte oprávnenie na vykonávanie zmien.
  2. V hornom menu vyberte možnosť Nastavenia.
  3. V ľavom stĺpci vyberte funkciu Prepoje na tretiu stranu.
  4. Zo zoznamu si vyberte jednu z možností (LKW WALTER alebo AGHEERA).
  5. Aktivujte prepoj.
  6. Následne si môžete zvoliť, či má prepojenie fungovať na všetky vozidlá, alebo len na vybrané. V prípade, že nechcete, aby sa prepojenie týkalo všetkých vozidiel, v systéme je nutné vybrať položku Vozidlá a tie, ktoré majú byť prepojené, zadať do filtra cez možnosť Vyberte vozidlá.
  7. Posledným krokom je uloženie prepojenia.

Integrácia s HU-GO (návod)

Pri prepájaní maďarského mýtneho systému E-Track (HU-GO) postupujte presne ako v predchádzajúcom prípade. Dôležité je najprv vykonať registráciu na oficiálnej stránke www.hu-go.hu  (návod na registráciu tu). Ak je prepojenie aktívne a vybrali ste si na prepojenie konkrétne vozidlá, posledným krokom je uloženie. Pozor, pre správne fungovanie integrácie je nutné nastaviť OBUID k vozidlu, ktoré sa nastavuje po kliknutí na možnosť Vozidlá. Bez založenia OBUID nebude prepoj fungovať správne.

Naším cieľom je zákazníkom priniesť zjednodušenie integrácie aj pri iných spoločnostiach, a preto budú do zoznamu postupne pribúdať ďalšie. Zákazníci si budú vedieť sami prepojiť systémy tretích strán a vybrať si vozidlá, ktorých sa to má týkať. V prípade, že by si zákazník nevedel s prepojením rady, sú poruke naši šikovní kolegovia z oddelenia Customer Care a hotline linky (+421 553 333 330)