Podporili sme mladý motokrosový talent | Commander

Podporili sme mladý motokrosový talent

26. apríla 2023 | Novinky o firme | Čas čítania: 3 min.

mladý motokrosový talent Jozef Posluch

V tomto roku sme sa rozhodli podporiť projekty a osobnosti, s ktorými nás spájajú rovnaké hodnoty. Jednou zo zaujímavých osobností je Jozef Posluch, šikovný mladý jazdec motokrosu, ktorý má pred sebou sľubnú kariéru.

Motokros je vášeň

Jožko Posluch je nadšeným a všestranným športovcom, ktorého vášňou je už od útleho detstva motorka. Už v piatich rokoch absolvoval svoje prvé preteky a každým závodom získaval ďalšie hodnotné skúsenosti. Dnes otvára v poradí už 19. sezónu. K jeho najväčším úspechom patrí titul majstra Slovenska v juniorskej kategórii MX2, ktorý získal až 2-krát.

 

 

S úspechmi sú, bohužiaľ, spojené aj pády a jeden veľký si pripísal na konto aj Jožko, keď si v roku 2022 zlomil pri nešťastnom páde stehennú kosť. Ťažká zlomenina a mesiace rekonvalescencie ho však neodradili a tento rok opäť nasadne s číslom 52 na svoju motorku.

 

mladý motokrosový talent Jozef Posluch

 

Spája nás nadšenie

Každý športovec vie, aké je náročné uspieť vo veľkej konkurencii. Avšak dôležité je nevzdať sa, pracovať na sebe a vždy podať ten najlepší výkon. Jožkov príbeh a jeho nadšenie si nás získalo a rozhodli sme sa podporiť jeho cestu za snom. Aj Commander tím tvoria ľudia plní energie a entuziazmu. Poctivá práca, profesionalita a podpora sú základné firemné hodnoty, ktoré spolu budujeme.

„Verím, že naša vzájomná spolupráca prinesie obom stranám mnoho. Mne možnosť posunúť sa dopredu, nadviazať nové partnerstvá a osloviť verejnosť. Commanderu príležitosť nahliadnuť do sveta motokrosu z inej stránky, nazbierať nové dáta a využiť ich na ďalší rozvoj služieb v oblasti GPS monitoringu. Spája nás vášeň pre rôzne druhy športov, ale hlavne potreba a zodpovednosť byť najlepší v tom, čo robíme.“ – Jozef Posluch, motokrosový jazdec

 

mladý motokrosový talent Jozef Posluch

 

V portfóliu našich služieb ponúkame klientom aj monitoring motocyklov či skútrov, ktorý môžu využiť podnikatelia a firmy. Pre fyzické osoby nájdete v našom e-shope aj špecializované GPS zariadenie, ktoré okrem lokalizácie polohy sníma aj rýchlosť, otrasy či náklon motocykla. Slúži tak hlavne na zvýšenie zabezpečenia motorky proti krádeži.

„Služby GPS monitoringu už dávno nie sú len o sledovaní polohy nákladných vozidiel a firemných osobný áut. Rozšíril sa do mnohých oblastí a monitorovanie motocyklov nie je výnimkou. Sme radi, že môžeme podporiť vychádzajúci talent slovenského motokrosu, a tešíme sa, že Jozefovi pomôžeme dosiahnuť jeho sen.“ – Miroslav Bielčik, generálny riaditeľ Commander

 

Jožkovu účasť na medzinárodných pretekoch budeme sledovať a vy môžete byť pri tom. Buď na našom Facebooku. Čaká nás viac ako 10 závodov na Slovensku aj v Čechách a určite spravíme aj nejakú spoločnú zaujímavú súťaž. Staňte sa našimi fanúšikmi, nech vám nič neujde.