Nová mapa a jednoduchšia práca so systémom CCC (videonávod) | Commander

Nová mapa a jednoduchšia práca so systémom CCC (videonávod)

30. septembra 2021 | Systém CCC | Čas čítania: 3 min.

Videonávody - systém CCC

Monitoring vozidiel a nové technológie si vyžadujú našu pozornosť. Aby sme klientom poskytli tie najlepšie služby, dbáme aj na intuitívnosť a pohodlnú prácu so systémom Commander Control Car. Do systému a mobilnej aplikácie sme pridali nové funkcie, ktoré uľahčia a zefektívnia správu vozidiel. Pozrite si dva krátke videonávody, ktoré vás naučia, ako nové funkcie používať.

Videomanuál časť 1 – Novinky v systéme CCC

Do systému CCC sme zapracovali zmenenú mapu s novými funkcionalitami. Novinkou je vlastný navigátor s výberom vozidiel, ktoré chcete mať na mape zobrazené. Vďaka nemu viete pracovať aj so skupinami vozidiel. Určite oceníte aj nový plánovač jázd, ktorý ponúka možnosť nastaviť si viac prejazdných bodov, navigujúcich vozidlo do cieľa, a vybrať si napríklad najefektívnejšiu cestu.

Pre klientov s väčším počtom monitorovaných vozidiel bude užitočná funkcia, ktorá zohľadňuje polohu vozidiel podľa regiónu. Po jednoduchom úkone sa vám zobrazia všetky EČV a vy môžete ďalej pracovať s údajmi o vozidlách.

Novinkou je aj dynamické zobrazenie jazdy – vidíte len vozidlá v prevádzke, alebo funkcie súvisiace s jednoduchším využívaním bezpečnostných waypointov.

Pozrite si náš videonávod nižšie a zistite viac.

 

 

Videomanuál časť 2 – Novinky v aplikácii Commander APP

Hlavným cieľom mobilnej aplikácie Commander APP je poskytovať používateľom jednoduchú cestu k údajom o vozidlách. A to kdekoľvek a kedykoľvek prostredníctvom mobilného telefónu.

Novinkou v aplikácii Commander APP je možnosť nastavenia údajov, ktoré chcete vidieť v náhľade pre vozidlo, a vyhľadávanie waypointov, na ktoré máte oprávnenie. Jednoducho získate možnosť navigácie do vybraného bezpečného územia – do nastaveného waypointu.

Ďalšou novinkou je zobrazenie skupiny vozidiel. Aplikácia vám ponúka navoliť si skupinu podľa toho,  aké vozidlá vás zaujímajú, a len tieto vybrané autá zobrazí na mape.

Pozrite si videonávod nižšie a naučte sa využívať nové funkcie.

Videonávod pre operačný systém Android

 

Videonávod pre operačný systém iOS

 

O našej aplikácii sa môžete dozvedieť viac aj na našom blogu, napríklad v článku: Ako ešte rýchlejšie skrotiť vozový park či knihu jázd? Použite svoj mobil. Ak sa chcete naučiť používať aplikáciu rýchlejšie a získať prehľad o jej funkcionalitách, pripravili sme pre vás základné videonávody.

V prípade, že máte otázky týkajúce sa fungovania systému a noviniek, neváhajte nás kontaktovať. Pre našich klientov pravidelne organizujeme aj bezplatné školenia pre rôzne úrovne používateľov systému. Venujeme sa praktickému používaniu systému, radíme s jeho nastavením a vždy si nájdeme priestor aj na vaše otázky.