Commander E-shop - Rozširujeme svoje pole pôsobnosti | Commander

Commander E-shop – Rozširujeme svoje pole pôsobnosti

25. februára 2021 | Novinky o firme | Čas čítania: 3 min.

webová stránka Commander E-shop zobrazená na tablete

Za posledné obdobie sa zrodilo v našej spoločnosti hneď niekoľko noviniek. Nadviazali sme na trend v online riešeniach, ktorý odštartovali naše školenia, ale tam sme neskončili. Pustili sem sa hneď do ďalších projektov a jedným z nich je nový Commander e-shop. Pozrite sa, čo všetko vám vďaka nemu prinesieme.

Internetový obchod z GPS sveta

Už viac ako 15 rokov funguje spoločnosť Commander Services v oblasti telematiky a fleet managementu. Prinášame našim klientom služby, ktoré sú založené na kvalitnom GPS signáli, prepracovaných mobilných jednotkách a podrobných dátach. Stali sme sa lídrom na trhu a s našimi zariadeniami jazdí aktuálne viac ako 40 000 vozidiel. Za týmto číslom sa ukrýva cez 8 000 spokojných zákazníkov a medzinárodne fungujúcich firiem. Prečo nevyužiť naše skúsenosti, vybudované partnerstvá a vedomosti? Prečo nesprostredkovať inovatívne riešenia aj bežným spotrebiteľom?

Víziou spoločnosti Commander Services bola vždy pozícia lídra na trhu, vybudovaná na kvalitných službách a starostlivosti o klienta. Naše know-how v oblasti monitoringu vozidiel, stabilné zázemie, kvalitný tím a odbornosť nás stále ženú vpred a otvárajú sa nám ďalšie príležitosti. V roku 2021 sme sa odhodlali k odvážnemu kroku – chceme osloviť nový segment na trhu. Týmto segmentom sú koncoví zákazníci, pre ktorých sme pripravili ponuku zaujímavých a overených produktov z oblasti GPS monitoringu. Rôzne druhy GPS lokátorov, ktoré si budú môcť zákazníci zakúpiť, budú zamerané na lokalizáciu mobilných objektov, osôb a zvierat. Tešíme sa na všetky technické novinky, ktoré budeme môcť priniesť zákazníkom a výzvy, ktoré nám spustenie internetového obchodu prinesie.“ Vladimír Dudon, obchodný riaditeľ.

Produkty = lokátory polohy

Náš internetový obchod prináša na úvod päť základných produktov. Zjednodušene môžeme povedať, že ide o rôzne druhy GPS lokátorov, ktoré sa medzi sebou líšia v spôsobe použitia, veľkosti a samozrejme v prídavných funkciách. V ponuke nášho nového e-shopu nájdete nasledujúce produkty:

  • Car OBD monitor – GPS lokátor určený pre vozidlá
  • Miláčik monitor – GPS lokátor na monitorovanie osôb (seniorov alebo detí)
  • First safe mobil – GPS lokátor osôb s funkciou volania
  • Secret monitor – GPS lokátor pre vozidlá s napájaním na batériu
  • Box monitor – GPS lokátor pre nemotorované prostriedky – PRIPRAVUJEME

E-shop Commander - produkty

Veríme, že Commander e-shop bude prinášať kvalitné produkty, vďaka ktorým sa postupne vypracuje na overeného internetového predajcu. Cieľom je obhájenie pozície lídra aj v tomto trhovom segmente a postupné rozširovanie portfólia o ďalšie technologické vychytávky určené na monitorovanie vozidiel a osôb.

Úspešný štart a súťaž o wellness pobyt

Commander e-shop sme úspešne spustili do prevádzky v mesiaci február. Spolu s uverejnením a prvými objednávkami je spojená aj súťaž o luxusný wellness pobyt vo Villa Vodička v Piešťanoch. Podmienky súťaže sú jednoduché: každý, kto nakúpi do 31. 3. 2021 na e-shope, je automaticky zaradený do žrebovania o víkendový pobyt pre dve osoby. Viac o súťaži sa dozviete priamo na stránke e-shopu.

E-shop Commander súťaž