Bilancia roka 2020 a novinky v novom roku | Commander

Bilancia roka 2020 a novinky, ktoré oceníte aj v novom roku

14. januára 2021 | Novinky o firme | Čas čítania: 4 min.

GPS monitoring a dáta - infografika

Zhodnotenie roka je jednou z tém, ktoré riešia v januári mnohé spoločnosti. V dátach hľadajú odpovede na základné otázky a sumarizáciou čísiel hodnotia úspešnosť. Ako sa vodilo Commanderu a aké novinky sme pre vás zaviedli v roku 2020?

Rok 2020 sa niesol v znamení obmedzenia pohybu, zníženia mobility obyvateľov, zatvárania podnikov a iných premenných, s ktorými trh nepočítal. Bolo nutné, aby sa firmy prispôsobili a rýchlo reagovali na zmeny. Jedným z pozitív, ktoré minulý rok priniesol, bol veľký posun v digitalizácii. A my sme nezostali pozadu. Ostali sme aktívni a zaviedli inovácie, ktoré majú slúžiť klientom v poskytovaní našich služieb aj na diaľku. Ich úlohou je zjednodušenie komunikácie, prístupu k informáciám a aj skvalitnenie služieb.

Nová internetová stránka, mobilná aplikácia a aktualizácie systému CCC

Úvod roku sa niesol v znamení redizajnu celej webbovej stránky commander.sk. Zmeny sa nedočkala stránka len v dizajne, ale prináša návštevníkom aj nové funkcie. Stránka je aktuálne prehľadnejšia, rýchlejšia a intuitívna. Pravidelne sme sa venovali aj inovovaniu našej mobilnej aplikácie Commander APP, ktorá poskytuje rýchlejší prístup k údajom v systéme CCC. Klienti majú vďaka nej okamžitý prístup k informáciám kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Veľkú časť energie venovali naši vývojári do prípravy novej verzie samotného systému Commander Control Car. Celý systém, ako ho poznáte, prejde v dohľadnej dobe výraznou zmenou, ktorú ocenia najmä naši zákazníci.

Články, komunita a otvorená komunikácia

Počas celého roku 2020 pribúdali s pravidelnosťou články na našom novom blogu. Novinky zo sveta GPS monitoringu, našich služieb a aktuality z diania vo firme nájdete na jednom mieste a vždy sa k nim môžete vrátiť. V nasledujúcich mesiacoch tomu nebude inak a vy sa môžete tešiť na zaujímavé a odborné témy.

Klientom, fanúšikom a všeobecnej verejnosti sa prihovárame aj prostredníctvom sociálnych sietí. Nájdete nás na Facebooku a aj na profesijnej sieti LinkedIn. Okrem pravidelných príspevkov o dianí v odvetví nájdete na našej Facebook stránke aj zábavný obsah či súťaže o zaujímavé ceny. Na sieti LinkedIn môžete sledovať priamo náš oficiálny profil Commander Services alebo našich obchodných zástupcov.

Commander a sociálne siete

Bezplatné školenia prešli do online priestoru

Naše pravidelné školenia, na ktorých sme vás učili, ako využívať systém CCC, prešli veľkou obrodou. Aby sme s vami zostali v kontakte a chránili vaše zdravie, presunuli sme ich do digitálneho sveta. Online školenia sa tradične konajú vždy v posledný piatok v mesiaci a tešia sa veľkej popularite. Na ďalšie školenie sa môžete prihlásiť aj vy. Stačí vyplniť jednoduchú prihlášku v sekcii školenia.

Nový generálny riaditeľ

Na pozíciu generálneho riaditeľa nastúpil v decembri 2020 bývalý výkonný a finančný riaditeľ spoločnosti PosAm Miroslav Bielčik. Z profesijného hľadiska prichádza do vedenia Commander Services odborník a manažér s bohatými skúsenosťami. Viac o jeho pôsobení a víziách nájdete v článku, ktorý sme mu venovali.

Zaujímavé čísla a štatistiky roku 2020

Aj keď bol minulý rok obzvlášť ťažký a nepredvídateľný, podarilo sa nám toho spolu veľa. Naši technici realizovali množstvo výjazdov, autá klientov najazdili tisícky kilometrov a oddelenie hotline tu bolo pre vás non-stop. Pozrite si zopár zaujímavých čísiel v našej infografike.

Commander infografika 2020

Ďakujeme klientom za prejavenú dôveru v roku 2020 a tešíme sa na výzvy roku nového. Veríme, že všetky novinky vám budú nápomocné aj v nasledujúcom období.