45 superšportiakov pod dohľadom | Commander

45 superšportiakov pod dohľadom

20. septembra 2023 | Monitoring vozidiel | Čas čítania: 4 min.

Aj tento rok sme sa rozhodli byť súčasťou projektov, ktoré majú srdce na pravom mieste, a pomôcť dobrej veci. Jedným z projektov je aj Rally Radosti – charitatívna jazda super športových áut, ktorá brázdila počas jedného víkendu celé Slovensko. Jej cieľom bolo nielen potešiť, ale hlavne pomáhať. A ako sa nám to tento rok spolu podarilo!

 

Rally Radosti odštartovala v roku 2023 svoj piaty ročník. Každý rok sa spoja nadšenci silných áut, aby rozdali radosť a pomohli vyzbierať finančné prostriedky na dobrú vec. Peniaze zo zbierky vždy putujú na iné miesto, kde pomôžu malým pacientom. Teší nás, že sme mohli byť súčasťou Rally aj tento rok.

 

Commander a Rally – Monitorujeme

Myšlienka Rally Radosti nás oslovila už na samom začiatku. Spojenie vášne, radosti a pomoci je unikátne a prináša do života veľa dobrého. Či už zúčastneným jazdcom, publiku všetkých vekových kategórií, alebo detičkám s vážnymi zdravotnými problémami.

Naša účasť a pomoc na Rally sa skrývala v jednom zo sprievodných áut. Organizátorom sme zapožičali GPS jednotku, ktorá počas celej Rally mapovala pohyb kolóny. Poloha vozidiel sa prenášala online do systému a zároveň na interaktívnu mapu. V aktuálnom čase mohli všetci sledovať, kde sa kolóna nachádza a kam mieri. Tieto informácie ocenili návštevníci aj organizačný tím akcie.

Commander a Rally Radosti - monitorovanie vozidiel

 

Naša GPS jednotka zaznamenala počas akcie množstvo informácií. Okrem zobrazenia aktuálnej polohy sa v čase ukladali dáta aj do systému a uložili sa do histórie – do knihy jázd. Naši zákazníci využívajú práve knihu jázd ako základný zdroj údajov a dokument pre účtovníctvo.

Celkovo počas rally víkendu zastavila kolóna 45 superšportiakov v 7 slovenských mestách a najazdila 987 km. Celkovo boli športiaky v jazde viac ako 14 hodínpriemerná rýchlosť bola 68 km/h.

 

Commander a Rally – Jazdíme

Ročník 2023 bol pre nás niečím iný a ešte výnimočnejší. Stali sme sa aktívnou súčasťou kolóny. Naša Commander posádka osedlala v Bratislave žihadlo BMW M4 Competition M xDrive a vydala sa spolu s ostatnými rozdávať radosť.

Atmosféru Rally si v úvode užili generálny riaditeľ Miroslav Bielčik a obchodný riaditeľ Vladimír Dudon, ktorí neskôr prenechali volant ďalším členom tímu Commander.

Charitatívna akcia Rally Radosti bola jedným z najsilnejších zážitkov, ktorý sme počas leta ako tím Commander mohli zažiť. Je nám cťou byť jej súčasťou a pomáhať nielen organizátorom, ale aj  detičkám s ťažkým osudom.“ – Vladimír Dudon, obchodný riaditeľ

 

Pomôžte aj vy!

Každoročne je s Rally Radosti spojená dobrovoľná zbierka pre tých najzraniteľnejších, pre deti s ťažkými diagnózami. Zbierka je realizovaná cez priame príspevky počas udalosti (zapečatené pokladničky) alebo prostredníctvom transparentného účtu.

Už teraz vieme, že tento ročník bol rekordný v sume, ktorá sa vyzbierala počas akcie. Dobrí ľudia vhodili do pokladničiek neuveriteľných 51 175,38 €, čo je takmer o 15-tisíc eur viac ako minulý rok.

Zbierka ešte ale neskončila. Ďalšiu časť tvoria príspevky, ktoré prídu na transparentný účet a prostredníctvom SMS. Viac o zbierke a číslo transparentného účtu nájdete na stránke https://rallyradosti.sk/#zbierka.

A kam poputujú vyzbierané peniaze? Zbierka Rally Radosti 2023 je určená na rekonštrukciu rehabilitačného centra DFN s poliklinikou v Banskej Bystrici. Prispievať môžete do 30. 9. 2023. Každé euro sa počíta.

Ďakujeme, ak sa rozhodnete aj vy podporiť túto krásnu akciu.

Značky: