Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, vyjadrujete súhlas s tým, že ich môžeme používať. Viac informácií tu:
Zavrieť
Commander banner 1
Commander banner 2
Commander banner 3
Commander banner 4
Commander banner 5
Commander banner 6
HOTLINE
+421 55 3333330
hotline@commander.sk
Phone
Prihlásenie

Kamerový systém RYS I. - si našiel cestu do vozidiel !

25.11.2013 - Pripravili sme pre vás ďalšiu novinku , uvidíte a budete počuť všetko čo potrebujete ! Kamerový systém do akéhokoľvek vozidla sa stáva súčasťou každodennej reality a v budúcnosti dokáže vodičom, alebo vášmu vozidlu pomôcť . Nejedná sa o kameru z " Číny ", ktorú kúpime za 50 , - €, ale o sofistikovaný systém, ktorý vám ukladá po celý priebeh jazdy video na hardisk vo vozidle a vy máte tento hardisk umiestnený v zamknutej železnej priehradke a viete ho kedykoľvek vybrať či vymeniť .

V aute je namontovaná sústava kamier ( môže byt od jednej do štyroch kamier ), ktoré prenášajú všetky videá aj so zvukom na hardisk a tam ich ukladá . Kamery môžu byť umiestnené na vozidle tak, aby videli von z auta dopredu , dozadu a môžu byt umiestnené na bokoch vozidla, aby strážili nádrže, alebo môžu byt umiestnené v nákladnom priestore kamiónu alebo dodávky .

Ukážka súčastí kamerového systému RYS 1                  Reportáž z montáže kamerového systému RYS 1

 

Častým prianím zákazníkov je umiestnenie kamery dopredu pred auto , dozadu za auto , ďalej jedna kamera vo vnútri, tak aby videla kabínu alebo priestor vo vozidle . Kamerový systém si okamžite obľúbili sanitky , autobusy , nákladné a dodávkové vozidlá. Dokonca sme už montovali tento systém aj na vlakovú súpravu .

(Umiestnenie kamier vo vozidle je ilustračné)

Cena takéhoto kamerového systému, komplet s montážou do vozidla kdekoľvek na území SK, CR, RO, HU AT, PL s tromi kamerami,zvukom a hardiskom teraz za výborných 657, - € bez DPH

 

Volajte našim obchodníkom alebo na telefónne číslo Hotline +421 55 3333330 a poraďte sa s našim obchodníkom aké je najlepšie riešenie pre vaše vozidlá.

 

Tu si môžete stiahnuť program MDVR player na prehrávanie videí z Vašich áut a návod na jeho inštaláciu.  

 

 

Commander - autá sú náš svet.